YAŞAMIN OLDUĞU YERDE BİZ VARIZ

1998 yılında plastik ambalaj alanında üretici olarak hizmet vermeye başlayan firmamız tecrübe ve girişimcilik yeteneğini birleştirerek 2009 yılında polimer katkıları için Ar-Ge çalışmalarına başlamıştır. Türkiye nin önde gelen üç büyük üniversitesi ve bünyesinde çalıştırdığı mühendisleri ile yürütülen çalışmalar sonrasında biyobozunur katkı malzemelerinin üretimine geçmiştir. Plastik ambalaj sektörüne öncülük eden Bioboz markamız yanısıra mühendislik kimyasalları ve polimer katkıları dallarında da uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.

Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında, pek çok şirketin en önemli tedarikçisi olan firmamız, operasyonunu yalnızca üretim değil, üretim sonrası tüm hizmetleri de kusursuzluk anlayışıyla verecek şekilde organize etmiştir.

Daima yüksek kaliteyi hedefleyen, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştıran ve yenilikleri müşterilerine sunan bir dünya markası olma yönünde ilerlemekteyiz.

Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan bir firma olarak kendisini sadece biyo bozunur plastik katkıları konusunda sınırlamayıp, geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini eklemektedir.

Çalıştığı firmalarla ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulayan, insana değer veren ve müşteri odaklı yapımızın uzun vadede bizlere neler kazandırdığını gördük ve bu anlayışa iyice bağlandık.

Dünya kalite standartlarında üretim yapan, ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile üretici ve tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan firmamız, ülkemizi yurtdışı pazarlarında en iyi şekilde temsil etmektedir.

Müşteri memnuniyetini arttırarak devam ettirmek, yeni ve daha istikrarlı pazar yapısı oluşturmak, ihracatı arttırmak, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelmek, Bioboz markasını uluslararası bir marka haline getirmek ve bilim ışığında ilerleyerek sektöre yeni ürünler kazandırmaktır.

LEGEND

  • Yenilik
  • Devamlılık
  • Üretim
  • İhracat

Bu nedenle;

                Başarı için en temel özelliğimiz olan YARATICILIK , verilen sözlerle yapılan işler arasındaki TUTARLILIK, müşterilerimizin beklentilerini ürün ve hizmetlerimize yansıtarak KALİTE yeteneğimizi göstermekte olan ölçülerdir. Biz başarının sadece TAKIM ÇALIŞMASI sonucu oluşabileceğine inanıyoruz. Takımın her bir üyesi diğerini desteklemektedir. Yüksek standartlarda üretim, kaliteyi SÜRDÜRÜLEBİLİR kılmakta ve AR-GE çalışmaları gerektirmektedir.

Bu nedenle sürekli gelişimi ve verimliliği kendisine ilke edinmiş olan firmamız sektörün öncü firması olmasının gerektirdiği yatırımları gerçekleştirmiştir. Kalite, müşterilerimizin beklentilerini ürün ve hizmetlerimize yansıtabilme yeteneğimizi göstermekte olan bir ölçüdür.

Rakamlar & Biz

2500 Saat

Ürün İçin Harcanan Zaman

150+

Farklı Yöntem Denendi

9900+

Kahve İçildi Çalışırken

180+

Başarıya İmza Atıldı

Bizimle Çalışarak

Ürettiğiniz plastikleri daha faydalı hale getirebilirsiniz!

TOP